Menu Close

JALUSSA DESEN TASARIM

Jalussa Desen Tasarım olarak tekstıl sektöründe üstlenmiş olduğumuz misyonun ne denli önemli olduğunun bilinciyle 1995 ten bu yana başlattığımız oluşumun her geçen yıl gelişerek ve büyüyerek siz müşterilerimize en yüksek kalite ve standartta hizmet vermeyi hedeflemiş bulunmaktayız. 

KALİTE

» Kaliteden ödün vermeden üstlenilen işlerin profesyonel kadro ile en kısa zamanda teslim edilmesi…

» Zaman kayıplarının önüne geçmek için kullanılan sistemlerin periyodik bakımlarına ve yenileme süreçlerine özen gösterilmesi…

» Çalışan personelin motivasyonunu arttırıcı aktivitelerin uygulanması hususunda sosyal iletişimlerin canlandırılması…..

» Mesleğin kalıcılığı ve ileriki nesillere aktarılması konusunda her yıl Meslek Liseleri ve Güzel Sanatlar Akademisinden aldığımız stajer öğrencilere mesleki ve sosyal eğitimleri vererek pratiklerini geliştirip, uzman desinatörler olarak iş dünyasında yerlerini alma konusunda desteklerimizin sürdürülmesi….

» Yıllık kapasitenin arttırılması ve daha iyi ve kaliteli üretim konusunda stratejilerin belirlenmesi için düzenli toplantı ve demonstrasyon çalışmalarının yapılması…

» Jalussa Desen Tasarım ‘ın Toplam Kalite Standartlarına erişme yolundaki çalışmalarıdır.